جاری باشید

ماه: آبان ۱۳۹۲

نشریات جدیدی که در هفته گذشته به جار آمدند

هفته‌نامه بورس، ماهنامه “عصر کیمیاگری” و ماهنامه “بازار سرمایه” به جار آمدند. کاربران عزیز جار می‌توانند آخرین شماره این نشریات را رایگان دانلود کنند.  هفته‌نامه‌ی بورس ماهنامه‌ی عصر کیمیاگری ماهنامه‌ی بازار سرمایه

روزنامه تفاهم به جار آمد

نسخه کامل روزنامه تفاهم از امروز ۱۸ آبان ماه به جار آمد. کاربران عزیر می‌توانند این روزنامه را تا پایان آبان ماه رایگان دریافت کنند.

دریافت رایگان نسخه کامل روزنامه قانون از جار

روزنامه قانون نیز به جمع روزنامه‌های قابل دانلود در جار پیوست. کاربران عزیز جار می‌توانند تا پایان آبان ماه روزنامه قانون را رایگان دانلود کنند.

روزنامه کسب و کار را رایگان دانلود کنید

 نسخه دیجیتالی روزنامه کسب و کار از امروز ۱۴ آبان ماه در جار ارایه خواهد شد. دوستان عزیزمان در روزنامه کسب و کار لطف کردند اجازه دانلود رایگان را تا یک ماه به کاربران جار هدیه دادند. کاربران جار می‌توانند این روزنامه را هر روز صبح رایگان دریافت کنند.

روزنامه فرهیختگان را رایگان دانلود کنید

نسخه دیجیتالی روزنامه فرهیختگان از چهارشنبه ۸ آبان ماه در جار عرضه می‌شود. مخاطبان محترم می‌توانند روزنامه فرهیختگان را تا ۲۰ آبان ماه رایگان دانلود کنند.

شروع فروش روزنامه در جار؛ روزنامه هفت صبح را رایگان دانلود کنید

    بعد از دو سال از راه اندازی جار، فروش آزمایشی نسخه دیجیتال روزنامه‌ها شروع به کار کرد. مفتخریم اعلام کنیم طی توافقی که با روزنامه وزین “هفت صبح” داشتیم، دانلود نسخه دیجیتالی این روزنامه برای مخاطبان جار تا ۱۵ آبان رایگان خواهد بود. لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود مطلع کنید.

تنها ۳ روز باقیست